text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer Aspire 7, i7-7700HQ/8GB/512GB SSD/GTX1050Ti 4GB, NX.GP9EX.031, лаптопIDEK000068999
70.106,00 ден
Нашата најниска цена
59.590,00 ден
Acer Aspire 7 NX.GP9EX.031, процесор Intel Core i7-7700HQ (6M Cache,up to 3.80 GHz), RAM меморија 8GB DDR4, SSD 512GB, екран 15,6" Full HD IPS LED, графичка карта NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB DDR5...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Acer Aspire 7 NX.GP9EX.031, процесор Intel Core i7-7700HQ (6M Cache,up to 3.80 GHz), RAM меморија 8GB DDR4, SSD 512GB, екран 15,6" Full HD IPS LED, графичка карта NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB DDR5, Webcam, USB Type-C, HDMI, Webcam, WiFi, Fingerprint, батерија 4-cell (до 7h), оперативен систем Boot-up Linux
Бренд Acer
Тип на производ Лаптоп