text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer Aspire ES1-533-P725 NX.GFTEX.016, лаптопIDEK000036775
Нашата најниска цена
18.459,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Acer Aspire ES1-533-P725, Intel Pentium Quad N4200 (2M Cache,up to 2.5 GHz), 4GB DDR3L, 500GB SATA, 15.6" HD 1366x768 Acer ComfyView LED, Intel HD Graphics, no odd, USB 3.0, HDMI, Webcam,Wi-Fi+BT 4.0,3-cell (5h),
Бренд Acer
Тип на производ Лаптоп