text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer F5-573G-31GY, NX.GD4EX.011IDEK000064227
Нашата најниска цена
37.047,00 ден
Acer F5-573G-31GY, NX.GD4EX.011. 15,6/FHD/i3-6006U/4GB/S256G/940MX-2GB/no-ODD/W10/BLK/2Y

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Acer F5-573G-31GY, NX.GD4EX.011. 15,6/FHD/i3-6006U/4GB/S256G/940MX-2GB/no-ODD/W10/BLK/2Y
Бренд Acer
Тип на производ Лаптоп