text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer PH317-52-54NA, Predator Helios 300, NH.Q3EEX.014IDEK000135963
54.822,00 ден
Нашата најниска цена
52.900,00 ден
Предатор Хелиос 300 ПХ317-52-54НА, Интел Цоре и5 8300Х, 2,30 ГХз, 8 ГБ, 17,3" ФХД ИП 1920kc1080, САТА 2000 ГБ, Линуkc, НВИДИА ГеФорце ГТKC 1050Ти (4 ГБ), 802.11ац, БТ, ГбитЛАН, ХДМИ, 2kc УСБ 2.0, У...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Predator Helios PH317-52-54NA, Intel Core i5 8300H, 2,30 GHz, 8 GB, 17,3" FHD IP 1920x1080, SATA 2000 GB, Linux, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4 GB), 802.11ac, BT, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, USB Type-C 3.1, 2,8 kg, Боја црна, NH.Q3EEX.014
Големина на екранот 17,3"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 8GB
Маса од 2 до 3kg
Боја Црна
Капацитет на диск 2 TB
Бренд Acer