text.skipToContent text.skipToNavigation
Fujitsu LIFEBOOK E557 non vPro ABN:K452-V100-376 лаптопIDEK000072873
Нашата најниска цена
39.990,00 ден
39.6 цм (15.6') ХД антигларе Интел Цоре и3-7100У 2.4ГХз 3МБ 4 ГБ ДДР4 2133 МХз ПЦ4-17000 ДВД Супер Мулти (реадер/вритер) ХДД САТА 1ТБ 5.4к Интел Дуал Банд Вирелесс-АЦ8265НВ + БТ 2kc дигитал арраи м...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

39.6 cm (15.6') HD antiglare, Intel Core i3-7100U 2.4GHz 3MB, 4 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000, DVD Super Multi (reader/writer), HDD SATA 1TB 5.4k, Intel Dual Band Wireless-AC8265NV + BT, 2x digital array mics & HD cam, TPM v2.0 Module, 1st bat, S26391-K452-V100
Големина на екранот 15,6"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 4GB
Маса дo 3kg
Боја Црна
Капацитет на диск 1 TB
Бренд Fujitsu