text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G5 W4М66ЕА лаптопIDEK000032582
Нашата најниска цена
0,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ХП 250 Г5, Интел Целерон Н3060 1,60 ГХз, Цоре 2, 4 ГБ, 15,6" 1366kc768, САТА 500 ГБ, Фрее ДОС, Интел ХД, ДВД±РВ ДЛ, 802.11б/г/н/ац,ГбитЛАН,Блуетоотх 4.2, ХДМИ, 2kcУСБ 2.0, УСБ 3.0, 2,1 кг, Боја црна, торба
Тип на производ Лаптоп