text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G6 2SX63EA, лаптопIDEK000064199
Нашата најниска цена
25.282,00 ден
HP 250 G6 2SX63EA, лаптоп. Pentium N4200 / 15.6 HD SVA AG / 4GB / 500GB / W10Home64 / DVD-Writer

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP 250 G6 2SX63EA, лаптоп. Pentium N4200 / 15.6 HD SVA AG / 4GB / 500GB / W10Home64 / DVD-Writer
Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп