text.skipToContent text.skipToNavigation
HP OMEN 15-DC0009NIA, 5KU34EA лаптопIDEK000205961
61.988,00 ден
Нашата најниска цена
49.590,00 ден
HP OMEN LAPTOP 15-DC0009NIA, 5KU34EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8G, Капацитет: 1TB, Графичка карта: GTX 1050 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DO...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.03.2019

HP OMEN LAPTOP 15-DC0009NIA, 5KU34EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 1TB, Графичка карта: GTX 1050 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп