text.skipToContent text.skipToNavigation
HP PAVILION 15-CS0098NA, 4XW89EA лаптопIDEK000205958
Нашата најниска цена
49.488,00 ден
HP PAVILION LAPTOP 15-CS0098NA, 4XW89EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: i5-8250U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 1TB, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: W10 HOME, Бо...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2019

HP PAVILION LAPTOP 15-CS0098NA, 4XW89EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: i5-8250U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 1TB, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: Windows 10 HOME, Боја: Silver/Pink

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп