text.skipToContent text.skipToNavigation
HP PAVILION 17-AB499NA, 4RF80EA лаптопIDEK000205959
64.988,00 ден
Нашата најниска цена
51.990,00 ден
HP PAVILION 17-AB499NA, 4RF80EA лаптоп. Екран:17.3 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8G, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: DVDRW, Оперативен систем: ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.03.2019

HP PAVILION 17-AB499NA, 4RF80EA лаптоп. Екран:17.3 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 128GB SSD + 1TB HDD, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп