text.skipToContent text.skipToNavigation
HP PAVILION GAMING 15-CX0005NIA,5QT38EA лаптопIDEK000206049
74.113,00 ден
Нашата најниска цена
56.990,00 ден
HP PAV GAMING LAPTOP 15-CX0005NIA,5QT38EA лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i7-8750H, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP PAV GAMING LAPTOP 15-CX0005NIA,5QT38EA лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i7-8750H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп