text.skipToContent text.skipToNavigation
HP PAVILION GAMING 15-CX0999NIA, 4TU07EA лаптопIDEK000206046
74.488,00 ден
Нашата најниска цена
56.999,00 ден
HP PAVILION GAMING 15-CX0999NIA, 4TU07EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: i7-8750H, RAM меморија: 12G, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оператив...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

HP PAVILION GAMING 15-CX0999NIA, 4TU07EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: i7-8750H, RAM меморија: 12GB, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп