text.skipToContent text.skipToNavigation
HP PAVILION X360 14-CD1005NA, 5QU41EA лаптопIDEK000206034
70.488,00 ден
Нашата најниска цена
53.990,00 ден
HP PAVILION X360 14-CD1005NA, 5QU41EA лаптоп. Екран:14.0 FHD TOUCH, Процесор: i7-8765U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: GeForce MX130 2G, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

HP PAVILION X360 14-CD1005NA, 5QU41EA лаптоп. Екран:14.0 FHD TOUCH, Процесор: i7-8765U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: GeForce MX130 2GB, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: Windows 10 HOME, Боја: Silver/Gold

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп