text.skipToContent text.skipToNavigation
HP ProBook 430 G6, 3DP16EA лаптопIDEK000205956
54.988,00 ден
Нашата најниска цена
43.990,00 ден
HP ProBook 430 G6, 3DP16EA лаптоп. Екран:13.3 FHD, Процесор: i7-8550U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Silver

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.03.2019

HP ProBook 430 G6, 3DP16EA лаптоп. Екран:13.3 FHD, Процесор: i7-8550U, RAM меморија:8GB, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Silver

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп