text.skipToContent text.skipToNavigation
HP ProBook 440G4 лаптоп I7370EAIDEK000036292
Нашата најниска цена
33.483,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ХП ПроБоок 440 Г4, Интел, Цоре и5, 7200У, 2,50 (3,10ГХз Турбо) ГХз, Цоре 2, 4 ГБ, 14", 1366kc768, САТА 500 ГБ, Фрее ДОС, Интел® ХД Грапхицс 620, 1kc 10/100/1000 Етхернет,802.11ац,Блуетоотх 4.2, не, 1, УСБ 2.0 1, УСБ 3.0 1, 1,64 кг, УСБ Типе-Ц 1
Тип на производ Лаптоп