text.skipToContent text.skipToNavigation
HP ProBook 650 G4, 3UN48EA лаптопIDEK000205957
63.988,00 ден
Нашата најниска цена
51.190,00 ден
HP ProBook 650 G4, 3UN48EA лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i5-8250U, RAM меморија: 4G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: DVDRW, Оперативен систем: Win10Pro, Боја: Silver

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2019

HP ProBook 650 G4, 3UN48EA лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i5-8250U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: DVDRW, Оперативен систем: Windows 10 Pro, Боја: Silver

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп