text.skipToContent text.skipToNavigation
LENOVO FLEX2 BLACK (59432924)IDMK-16638
Нашата најниска цена
32.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

LENOVO FLEX2 BLACK, 15.6 HD LED MULTI-TOUCH( SLIM), i3-4030U-FLEX, 4G, 500GB+SSHD (8GB), Windows 8 MM, 4CELL, Bluetooth 4.0, 1MP HD камера
Оперативен систем Windows 8.1
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп