text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo 320-15ISK, 80XH01P4RI ( I3/4GB/500GB)IDEK000135953
Нашата најниска цена
18.365,00 ден
Леново 320-15ИСК - је пријеносник који са лакоќом обавлја захтјевне пословне и свакодневне задаќе. Својим перформансама омогуќује мултитаскинг и брзу транзицију за вријеме рада. Графичко сучелје за...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Lenovo 320-15ISK, Intel, Core i3, 6006U, 2,00 GHz, Core 2, 4 GB, 15,6", 1366x768, SATA 500 GB, Free DOS, Intel HD, 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11ac,Bluetooth 4.1, ne, 1, USB 3.0 2, 2,2 kg, USB Type-C 1, 80XH01P4RI
Големина на екранот 15,6"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 4GB
Маса од 2 до 3kg
Боја Бела
Капацитет на диск 500 GB
Бренд Lenovo