text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo 520S-14IKB, 80X200H0RI лаптопIDEK000064666
Нашата најниска цена
28.517,00 ден
Леново ИдеаПад 520С - елегантан и танак. Базиран на седмој генереацији Интел процесора, у елегантном куќишту с вибрант виев ФХД екраном за болји доживлјај боја нуди најболје од 'свих свјетова': врх...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

Lenovo IdeaPad 520S - елегантен и тенок. Базиран е на седмата генереација Intel процесор, со елегантно куќиште и супер тенок дизајн со метална површина. карактеристики: Intel Core i3 7100U 2,6Ghz, 4GB RAM, 14" 1366x768px, 1000GB HDD, BT 4,1, USB 2.0 x1, USB 3.0 x1, USB Type-C x1, Intel Integrated Graphics, 1x 10/100 Ethernet 802.11ac, 24 месеци гаранција.  

Големина на екранот 14"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 4GB
Маса дo 3kg
Боја Графитно сива
Капацитет на диск 1 TB
Бренд Lenovo