text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IP530S-14IKB, 81EU005VRM лаптопIDEK000206043
47.238,00 ден
Нашата најниска цена
37.790,00 ден
Lenovo IP530S-14IKB, 81EU005VRM лаптоп. Екран:14.0 FHD IPS, Процесор: I5-8250U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256G M.2 SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE-DOS, Б...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Lenovo IP530S-14IKB, 81EU005VRM лаптоп. Екран:14.0 FHD IPS, Процесор: i5-8250U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 256GB M.2 SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE-DOS, Боја: COPPER

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп