text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 305-15IBD PURPLE (15,6" HD/Intel i5/4GB DDR3/1TB HDD/ATI EXO PRO R5 M330 DDR3L 2GB/WIN 10 Home)IDMK-21041
Нашата најниска цена
41.899,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

IdeaPad 305-15IBD PURPLE - Intel® Core™ i5-5200U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6" HD AG + Camera/ ATI EXO PRO R5 M330 DDR3L 2G/ DVD-RW/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 4 Cell Battery/ 2,1kg/ Windows 10 Home/ 24m. Warranty
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп