text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 330-15ICH Onix Black (15,6" FHD/Intel i5/ 4GB DDR4/1000GB HDD/GTX1050 2GB)IDEK000203994
36.790,00 ден
Нашата најниска цена
32.699,00 ден
IdeaPad 330-15ICH Onix Black - Intel® Core™ i5-8300H Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz) / 4GB DDR4/ 1TB HDD 5400RPM/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ nVidia GeForce GTX 1050 2GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

IdeaPad 330-15ICH Onix Black - Intel® Core™ i5-8300H Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz) / 4GB DDR4/ 1TB HDD 5400RPM/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ nVidia GeForce GTX 1050 2GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ Backlit Keyboard/ 3 Cell Battery 45Wh/ DOS/ 2,2kg/ 24 месеци гаранција. 81FK0082RM
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп