text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 330-15IKBR Platinum Grey (15,6" HD/Intel i3/4GB DDR4/1000GB HDD)IDEK000203715
19.790,00 ден
Нашата најниска цена
17.899,00 ден
IdeaPad 330-15IKBR PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz)/ 4GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" HD TN AG + Camera/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2k...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

IdeaPad 330-15IKBR PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz)/ 4GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" HD TN AG + Camera/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/ 24 месеци гаранција.
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп