text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 510S-13IKB White (Intel i5/8GB DDR4/256GB SSD/13" FHD)IDEK000034435
Нашата најниска цена
35.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

IdeaPad 510S-13IKB White Intel® Core™ i5-7200U Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 256G SATA SSD/ 13 FHD AG + Camera/ VGA Integrated/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 1,5kg/ 2 Cell Battery/ 2 x Harman Audio Certified Stereo Speakers/ Backlt Keyboard/ DOS
Тип на производ Лаптоп