text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 700-15ISK Black (15,6 FHD/Intel i5/8GB DDR4/1000GB HDD/N16P-GT GDDR3 4G)IDEK000034425
Нашата најниска цена
40.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

IdeaPad 700-15ISK Black Intel® Core™ i5-6300HQ Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD/ 15,6" FHD AG + Camera/ N16P-GT GDDR3 4G/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 3 Cell Battery/ 2,3kg/ Backlt Keyboard/ DOS
Тип на производ Лаптоп