text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo LEGION Y730-17ICH, 81HG0028RM лаптопIDEK000206037
Нашата најниска цена
101.738,00 ден
Lenovo LEGION Y730-17ICH, 81HG0028RM лаптоп. Екран:17.3 FHD IPS 144Hz, Процесор: I7-8750H, RAM меморија: 16G, Капацитет: 256 M.2 / 1TB, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Операт...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Lenovo LEGION Y730-17ICH, 81HG0028RM лаптоп. Екран:17.3 FHD IPS 144Hz, Процесор: I7-8750H, RAM меморија: 16GB, Капацитет: 256 M.2 / 1TB, Графичка карта: GTX 1050 TI 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE-DOS, Боја: Црна

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп