text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad Е580 Black (15,6" FHD/Intel i5/ 8GB DDR4/1TB HDD)IDEK000203722
Нашата најниска цена
39.999,00 ден
ThinkPad E580 Black Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 15,6" FHD LED AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ up to 12,23h battery rapid c...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad E580 Black Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 15,6" FHD LED AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ up to 12,23h battery rapid charge/ HDMI/ FPR/ 2,1kg/ 36 месеци гаранција
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп