text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad 13 G2 (13,3" FHD /Intel i5/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/Windows 10 Pro)IDEK000063259
Нашата најниска цена
65.390,00 ден
ThinkPad 13 G2 Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 13.3" FULL HD (1920x1080) IPS/ Intel® HD Graphics/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ Card reader/ 1,44kg/ 42...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad 13 G2 Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 13.3" FULL HD (1920x1080) IPS/ Intel® HD Graphics/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ Card reader/ 1,44kg/ 42Whr integrated/ Windows 10 Pro/ 36m. warranty
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп