text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad E460 Black (14" HD/Intel i5/4GB/500GB HDD/AMD Radeon™ R5 M330 2GB)IDEK000034449
Нашата најниска цена
34.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad E460 Black Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD 5400/ 14" HD LED AG + Camera/ AMD Radeon™ R5 M330 2GB/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ HDMI/ FPR/ 1,92kg
Тип на производ Лаптоп