text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad E460 Silver (14" HD/Intel i3/4GB/500GB HDD)IDEK000034447
Нашата најниска цена
29.590,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad E460 Silver Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.30 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD 7200/ 14" HD LED AG + Camera/ Integrated VGA 520/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ HDMI/ 1,92kg
Тип на производ Лаптоп