text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad E560 Black (15,6" HD/Intel i5/4GB/500GB HDD)IDEK000034426
Нашата најниска цена
32.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad E560 Black Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD 7200/ 15,6" HD AG + Camera/ Intel® HD Graphics 5200/ Wi-Fi/ DVD-RW/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ HDMI/ FPR/ 2,3kg
Тип на производ Лаптоп