text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad L540 Black (15,6" FHD/Intel i5/4GB/500GB HDD/Windows 7 Pro/8 Pro)IDMK-25204
Нашата најниска цена
54.889,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad L540 Black Intel® Core™ i5-4210M Processor (3M Cache, up to 3.20 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ 15,6" FHD LED AG + Camera/ Integrated Intel® HD 4600/ Wi-Fi/ DVD-RW/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ MiniDP/ FPR/ 2,49kg/ Windows 7 Pro preload + Windows 8.1 Pro
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп