text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad T460 Black (14" FHD/Intel i7/8GB/256GB SSD/Windows 10 Pro)IDEK000034438
Нашата најниска цена
97.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad T460 Black Intel® Core™ i7-6600U Processor (4M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ 14,0" FHD AG + Camera/ Intel® HD 520/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ 3 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ Smart Card Reader/ 1,74kg/ Windows 7 Pro preload + Windows 10 Pro
Тип на производ Лаптоп