text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad T470s Black (14,0" FHD/Intel i7/ 16GB DDR4/ 1000GB HDD/Windows 10 Pro)IDEK000064600
137.690,00 ден
Нашата најниска цена
115.900,00 ден
ThinkPad T470s Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)/ 16GB DDR4/ 1TB SSD PCIe/ 14,0" FHD IPS Touch + Camera/ Intel® HD 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ 3 + 3 Cell Battery/ Inte...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

ThinkPad T470s Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)/ 16GB DDR4/ 1TB SSD PCIe/ 14,0" FHD IPS Touch + Camera/ Intel® HD 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ 3 + 3 Cell Battery/ Integrated Mobile Broadband 4G SIERRA_EM7455/ Smart Card Reader/ Backlit Keyboard/ FPR/ 1,32kg/ Windows 10 Pro/ 36m. warranty
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп