text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (14" WQHD/Intel i7/8GB/512GB SSD/Windows 10 Pro)IDEK000034444
Нашата најниска цена
118.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad X1 Carbon 4 Gen Intel® Core™ i7-6500U Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR3/ 512GB SSD/ 14" WQHD (2560X1440) IPS AG + Camera/ Intel® HD 520/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Integrated Mobile Broadband 4G Lte-A/ FPR/ RapidCharge battery/ Backlit Keyboard/ 1,17kg/ Thinkpad Onelink+ To Rj45 Adapter/ Windows 10 Pro 64
Тип на производ Лаптоп