text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (14'' WQHD Multi-Touch/Intel i7/8GB DDR3/256GB SSD/Windows 8.1 Pro 64)IDMK-17043
Нашата најниска цена
119.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad X1 Carbon 3rd Gen Intel® Core™ i7-5600U Processor (4M Cache, up to 3.20 GHz)/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ 14" WQHD (2560 x 1440) MultiTouch AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.0/ WWAN-SIERRA EM7345/ Rapid Charge Battery/ Backlit Keyboard/ 1,3kg/ Windows 8.1 Pro 64
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп