text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad Yoga 460 Black (14" FHD/Intel i5/8GB/128GB SSD/Windows 10 Pro)IDEK000034433
Нашата најниска цена
67.399,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkPad Yoga 460 Black Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/8GB DDR3/ SSD 128GB/ 14.0" FHD LED, IPS, AG, Touch + Thinkpad Pen Pro/ Intel® HD Graphics 520/ Backlit Keyboard/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ Mini DisplayPort/ HDMI/ 3 Cell Battery/ 1,8kg/ Windows 10 Pro
Тип на производ Лаптоп