text.skipToContent text.skipToNavigation
ThinkPad X1 Extreme 1st Gen Black (15,6" FHD/Intel i7/ 16GB DDR4/256GB SSD/GTX 1050 Ti 4GB/W10 Pro)IDEK000207400
139.999,00 ден
Нашата најниска цена
132.990,00 ден
ThinkPad X1 Extreme 1st Gen Black Intel® Core™ i7-8750H Processor (9M Cache, up to 4.1GHz)/ 16GB DDR4 (64GB max)/ 256GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 15.6" FHD (1920x1080) IPS+ Camera/ NVIDIA GeForce GT...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

ThinkPad X1 Extreme 1st Gen Black Intel® Core™ i7-8750H Processor (9M Cache, up to 4.1GHz)/ 16GB DDR4 (64GB max)/ 256GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 15.6" FHD (1920x1080) IPS+ Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5/ Wi-Fi/ Bluetooth 5.0/ FPR/ Backlit Keyboard/Integrated Li-ion 80Wh RapidCharge battery (Discrete mode: 9.5 hr; Hybrid mode: 14.9 hr)/ 1,7kg/ Smart Card Reader/ Ethernet Extension Cable/ Windows 10 Pro/ 36 месеци гаранција

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп