text.skipToContent text.skipToNavigation
Transcend StoreJet 25H3P USB 3.0 екстерен хард дискIDMK-6147
Нашата најниска цена
3.699,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

СтореЈет Х3П 1ТБ, 1000 ГБ, УСБ 3.0, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм
Капацитет на диск 1 TB
Формат на диск 2,5"
Интерфејс на диск USB 3.0
Бренд Transcend
Тип на производ Хард диск