text.skipToContent text.skipToNavigation
Transcend StoreJet 2TB 25H3B екстерен хард дискIDEK000036366
Нашата најниска цена
5.549,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СтореЈет 25 Х3Б 2ТБ, 2000 ГБ, УСБ 3.0, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм
Тип на производ Хард диск