text.skipToContent text.skipToNavigation
WD Elements Dekstop 3TB USB 3.0,3.5" екстерен хард дискIDMK-14559
6.983,00 ден
Нашата најниска цена
5.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

ВД Елементс ™ десктоп УСБ 3.0 диск нуди поуздану похрану, великог капацитета, ултра-брз пријенос података и универзалну повезаност с УСБ 3.0 и УСБ 2.0.Елегантан дизајн има капацитет до 3 ТБ плус ВД квалитету и поузданост. Диск уклјучује бесплатну пробну верзију ВД СмартВаре ™ Про ™ бацкуп софтвера за локалне и цлоуд сигурносне копије.
Капацитет на диск 3 TB
Формат на диск 3,5"
Интерфејс на диск USB 3.0
Бренд Western Digital
Тип на производ Хард диск