text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital Elements Portable 3TB 2,5" ектерен хард дискIDEK000036367
8.399,00 ден
Нашата најниска цена
6.279,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

ВД Елементс™ поуздани пријеносни диск који нуди велики капацитет, ултра-брзину- УСБ 3.0,те универзалну повезивост и масиван капацитет. Уклјучује бесплатни пробни ВД СмартВаре Про бацкуп софтвер.
Тип на производ Хард диск