text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital My Cloud Home 2TBIDEK000073619
11.399,00 ден
Нашата најниска цена
10.590,00 ден
Спремите све на једном мјесту и приступите с било којег мјеста с невјеројатно брзим перформансама. Осигурајте си изобилје простора за похрану података без плаќањ мјесечне накнаде. А због изравног п...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

My Cloud Home 2TB, 2000, LAN, 32 MB, 3,5", 5.400 rpm, WDBVXC0020HWT-EESN
Капацитет на диск 2 TB
Формат на диск 3,5"
Бренд Western Digital
Тип на производ Prijenosni disk