text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital My Passport Red 4TB екстерен дискIDEK000080086
9.959,00 ден
Нашата најниска цена
7.979,00 ден
Ми Пасспорт пријеносни диск је поуздани уреѓај за похрану велике количине фотографија, видеа и глазбе. Доступан је у разним животописним бојама, глатким дизајном угодно сједа у длан ваше руке те та...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2018

HDD EXT WD My Passport Red 4TB, 4 TB, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm, WDBYFT0040BRD-WESN

Капацитет на диск 4 TB
Формат на диск 2,5"
Бренд Western Digital
Тип на производ Prijenosni disk