text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital My Passport Ultra 1TB GoldIDEK000073618
5.985,00 ден
Нашата најниска цена
3.699,00 ден
My Passport Ultra™ 1TB Gold, 1000, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm, WDBTLG0010BGD-WESN

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

My Passport Ultra™ 1TB Gold, 1000, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm, WDBTLG0010BGD-WESN
Капацитет на диск 1 TB
Формат на диск 2,5"
Бренд Western Digital
Тип на производ Prijenosni disk