text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital WD Elements Portable 500GB, 2.5˝IDMK-10034
Нашата најниска цена
3.199,00 ден
Elements™ Portable 500GB, 500 GB, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm,

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

Western Digital WD Elements Portable 500GB, 2.5˝. Elements™ Portable 500GB, 500 GB, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm,
Капацитет на диск 500 GB
Формат на диск 2,5"
Интерфејс на диск USB 3.0
Бренд Western Digital
Тип на производ Prijenosni disk