text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital WD My Passport Black 2TB ектерен дискIDEK000080094
6.699,00 ден
Нашата најниска цена
5.199,00 ден
ХДД ЕKCТ ВД Ми Пасспорт 2ТБ, 2ТБ, УСБ 3.0, 8 МБ, 5.400 рпм

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

HDD EXT WD My Passport 2TB, 2TB, USB 3.0, 8 MB, 5.400 rpm, WDBS4B0020BBK-WESN

Капацитет на диск 2 TB
Формат на диск 2,5"
Бренд Western Digital
Тип на производ Prijenosni disk