text.skipToContent text.skipToNavigation
QNAP NAS TS-231PIDEK000035463
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Наслједник добропознатог ТС-231 модела. Идеалан за мале уреде и куќне кориснке. KUНАП НАС ТС-231П, Аннапурна Алпине АЛ-212 ДЦ 1.7ГХз, РАМ 1ГБ ДДР3, 512МБ Фласх МЕМ, 0ХДД маkc 2kc 3.5" или 2.5” САТА или ССД, до 16ТБ капацитет, ЈБОД РАИД 0/1, 3kc УСБ 3.0, 2kc Гб ЛАН, Јамство 24 мјесеца. Више информација можете пронаќи на: хттпс://ввв.kuнап.цом/ен/продуцт/модел.пхп?ИИ=258&евент=2
Бренд Qnap
Тип на производ Мрежа