text.skipToContent text.skipToNavigation
USB меморија ADATA 32GB DashDrive UV150 BlackIDMK-14417
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

УВ150 уједињје класичан изглед, поволјну цијену, супер брзи УСБ 3.0 и сјајно куќиште. Доступни у црној и црвеној боји, минималистички и модеран дизајн чине га елегантним и практичним додатком у вашој свакодневници.
Интерфејс USB 3.0
Капацитет 32GB
Бренд Adata
Тип на производ USB Flash картичка