text.skipToContent text.skipToNavigation
ХП ВИНДОВС СРВ СТАНДАРД 2012IDMK-15731
Нашата најниска цена
0,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МИЦРОСОФТ ВИНДОВС СЕРВЕР 2012 СТАНДАРД РЕСЕЛЛЕР ОПТИОН КИТ - ЛИЦЕНЦЕ АНД МЕДИА
Бренд Hp
Тип на производ Сервер